UKRjizn.com
Image default
Новий рікПророцтва

Жартівливі передбачення на Новий Рік 2022

Зустріч майбутнього Нового року стане незабутньою, якщо в святкову програму ви включите жартівливі передбачення на Новий Рік 2022.

Жартівливі передбачення на Новий Рік

Такий вид розваг розвеселить не тільки дітей, а й дорослих.

 • При підготовці до такого роду розваг важливо враховувати наступні моменти: прогнози створять святковий настрій тільки в тому випадку, якщо будуть оптимістичними.
 • Необхідно знати чисельність гостей і їх ставлення до жартів.
 • Важливе значення має вік присутніх. Погодьтеся, що молодь можуть розвеселити одні жарти, а дорослих – зовсім інші.
 • Для того, щоб передбачення носили персональний характер, потрібно мати хоч найменшу інформацію про смаки і характер гостей.
 • Якщо розвага буде готуватися за знаками Зодіаку, то бажано знати і дати народження всіх учасників.

В якій формі проводять жартівливі прогнози?

 Текст передбачень можна написати на маленьких листівках і розвісити на ялинці. Прогнози можна написати на листках паперу і, скрутивши в трубочки, помістити в Різдвяний мішок, чарівний короб, красиву вазу або покласти поруч зі столовими приборами.

Передбачення на Новий Рік

Цікавим варіантом буде і пошук свого прогнозу в межах приміщення, де відбувається зустріч Нового року. Такий квест ще більше потішить гостей. Якщо захід проводиться для дітей, то передбачення можна розмістити в приготованому печиво або пряниках. Також таємничі листочки можна помістити в повітряні кулі або в маленькі судини оригінальної форми.

Що стосується самого тексту, то передбачення можуть бути написані, як в прозі, так і у віршах. Пісенні передбачення останнім часом стало популярним проведення жартівливих передбачень за допомогою відомих пісень.

Учасник заходу перед початком задає вголос питання: “що чекає мене в новому році?». Після чого, дістає, наприклад, з чарівної скриньки листок паперу, на якому написані перші рядки відомої пісні. Далі необхідно згадати кінцівку тексту, а краще проспівати цілий куплет пісні.

Ще веселіше пройде захід, якщо після кожного такого передбачення буде звучати відома пісня і всі гості зможуть потанцювати під неї.

Книжкові передбачення

При такій формі заходу учасник витягує записку з номером сторінки і рядка певної книги. Далі він вголос зачитує, що з ним трапитися в новому році. Знавці радять для такого випадку вибирати дитячі книги у віршах.

Найбільш вдалими вважають твори А. Барто. Жартівливі прогнози можна організовувати і використовуючи прості чотиривірші. В цьому випадку ведучий зачитує кінцівку вірша, а учасник повинен запропонувати початок, дотримуючись Риму.

Теми для жартівливих прогнозів

Передбачення можуть стосуватися багатьох аспектів життя людини:

 • сфери особистих відносин;
 • роботи і кар’єри;
 • здоров’я;
 • дружби та ін.
Печиво передбачення

Відносини з найближчим оточенням хвилює багатьох, тому організація прогнозів про дружбу, романтичні відносини зацікавить, напевно, всіх учасників вечірки. Не менш цікава тема-це передбачення щодо кар’єри і роботи.

Жарти на ці теми можуть зарядити оптимізмом і створити невимушену обстановку при зустрічі Нового року.

Тексти передбачень, що стосуються здоров’я

Незважаючи на те, що прогнози мають жартівливий характер, кожному цікаво дізнатися, що його чекає в новому році. Наводимо можливі тексти в цьому плані:

 • В наступному році перед вами відкриється секрет довголіття.
 • З кожним місяцем ви будете ставати все красивіше і молодше.
 • Поцілунки найкрасивіших дам врятують вас від усіх хвороб в 2022 році.
 • Найбажанішою картиною в новому році стане ваша відмінна кардіограма.

Жарти про дружбу

Прогнози, що стосуються дружніх відносин, можуть змусити не тільки посміхнутися, але і відкрити очі на нові якості близьких людей. Багатьом хочеться мати справжніх друзів, на яких можна покластися при будь-яких обставинах.

Ось тому так важливо торкнутися цієї теми, навіть в жартах.

В соціальних мережах до тебе в друзі напроситься сам Білл Гейтс. Наступного року твої друзі організують для тебе поїздку в Таїланд.

Двійня, яка народиться у твоїх друзів, буде схожа на тебе. Твій аккаунт в Фейсбуці набере максимальну кількість друзів. У 2022 році кожному, хто має надійних і близьких друзів, держава гарантує виплату в 20 тисяч доларів.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.