Жартівливий прогноз на 2020 рік

Наступаючий рік, де часом і долями людей буде правити білий щур. Характер цього звірка настільки незрозумілий, що всім зодіакальним представникам потрібно буде підготуватися до численних мінливих подій і до мінливості в житті. Крім усього іншого, Щур володіє гумористичними нотками. Вона просто не може прожити без сюрпризів і незрозумілих явищ. Саме з цієї причини в житті зодіакальних знаків в майбутньому році будуть відбуватися такі ситуації, до яких вони абсолютно не готові. Символ року добродушний, але не проти помилуватися, як людина виплутується зі складних життєвих ситуацій.

Жартівливий гороскоп

Жартівливий гороскоп на 2020 рік за знаками зодіаку допоможе всім без винятку представникам зодіакального світу звернути особливу увагу на ті аспекти життя, на які це зробити найбільш важливо. Головним стимулом наступаючого часу повинна стати обережність, адже Щур воліє не допомагати людям, а, навпаки, підкидати їм різних неприємностей, а після з насолодою спостерігати, чи виходить у зодіакального знака вийти зі складного кола, або він втягує його в свої обійми все більше і більше.

Але не потрібно думати, що період часу правління настільки сумний і незвичайний. У житті обов’язково відбудуться позитивні події, які для людини стануть важливою частиною їх долі. Символ року велику увагу приділяє сімейним цінностям, тому в цей період добре налаштовувати особистісні відносини. З великим благодушністю звірок відноситься і до трудових моментів. Рік досить вдалий для піднесення по кар’єрних сходах і для отримання додаткових доходів шляхом власних зусиль. А ось до здоров’я Щур відноситься безладно, що може негативно позначитися на загальному самопочутті деяких представників зодіакального світу.

Жартівливий прогноз на 2020 рік

 • Овен. У представників знака Овна починається безсоння, а все тому, що вони будуть просто захоплені роботою і своїми трудовими обов’язками. Звичайно, мішок грошей вони від цього не отримають, але головний стимул в їх працях буде спрямований на власне самозадоволення. Така зайнятість небезпечна для Овнів, адже поки вони вколюють, Інші із задоволенням насолоджуються всіма радощами життя.жартівливі передбачення на 2020 рік
 • Бик. Жартівливі передбачення на 2020 рік обіцяють Тельцям яскраві сплески радості. Все в житті Тельців зміниться з ніг на голову, як-ніби вони опинилися на іншій планеті. Каменепад задоволень, щастя і веселощів так притисне тельців, що до кінця року вони побажають позбутися всіх навколо і залишитися наодинці зі своїм диваном.
 • Близнюки. Представниками знака зодіаку слід підготувати свою голову до активних дій. Щур надає їм шанс стати супер людьми, адже вони отримають можливість крутитися на 360 градусів. Попереду у Близнюків блискучі можливості, головне, не упустити удачу і схопити її міцно за хвіст.
Близнюки
 • Рак. Завжди тихі і послідовні Раки в цьому році перевтіляться в гримучу суміш. Вони побажають проводити час пишно і весело, що може не кращими якостями позначитися на особистому житті і на трудових буднях. Щоб втихомирити раків потрібно буде дуже постаратися, а в першу чергу, постаратися потрібно буде самим Ракам.
 • Лев. Жартівливий прогноз на 2020 рік віщує Левам велику велич. Вони настільки загордяться самими собою, що відчують себе королями життя. У зв’язку з цим їм доступні будуть багато привілеїв. Але важливо пам’ятати, що і маленький кролик може в деяких ситуаціях стати величніше Лева.
 • Діва. Майбутній рік може стати для Діви карткової колодою. Яку карту вона витягне на початку року, так і проведе весь цей час. Але тільки сама Діва зможе переінакшити все те, що їй не подобається, тому з колодою карт можна і пограти. Головний позитив для Діви полягає у власній зовнішності, тому багато сил повинні бути кинуті на самовдосконалення і визнання власної краси.
 • Терези. Представники Терезів настільки від усього втомилися, що їм хочеться плюнути на все, що відбувається з високої дзвіниці і оговтатися в тайгові місця наодинці з самим собою. Але, звичайно ж, Терези цього не зроблять, адже вони не зможуть жити без галасливих веселощів і власного визнання суспільством.
 • Скорпіон. У представників Скорпіонів прокинеться нюх на великі гроші. Вони настільки завзято рушать вгору по кар’єрних сходах, що здивують своїми діями всіх оточуючих. Але така спритність варто того, якщо посилено постаратися, то можна отримати великі привілеї в роботі і мішок золотих монет. Дивно, але секс в житті Скорпіонів відійде на другий план. До чого б все це?
Скорпіон
 • Стрілець. У представників Стрільців починається дар месії. Вони почнуть всіх вчити і навчати, при цьому самі вчителі не стануть ідеальними людьми. А ось їх поради можуть виявитися двозначними для оточуючих. Стрільці чекають визнання і поваги, але за свою гордовитість отримають посмішки.
 • Козоріг. Завзятості Козерога можна позаздрити, він руйнує перед собою всі перешкоди, але рухається у напрямку до своєї мети. Шкода, що досягаючи високих вершин, Козероги повністю забувають про своє сімейство. Сумно буде бачити в середині року те, що сім’я Козерога відправилася на відпочинок, а ось наполегливого представника знака залишила наодинці зі своїми недосягнутими вершинами.жартівливий гороскоп на 2020 рік за знаками зодіаку
 • Водолій. Якщо вивчити жартівливий гороскоп на 2020 рік у віршах, то їх доля буде схожа на бризки яскравих Рим. Водолії купаються в різнобарвному фонтані щастя і веселощів, вони самодостатні і шановані всіма. Але часто така перевага буде спостерігатися лише уві сні. Насправді Водоліям належить гризти граніт науки, щоб отримати поповнення в гаманці.
 • Риб. У риб в наступаючому році все складається таким чином, що вони побажають залишити свій косяк інших риб і відправитися в глибокі морські безодні поодинці. Рибам все навколишнє нудно і звично, їм хочеться нових емоцій, але ворушити плавниками вони поки не хочуть.
Предсказание Александра Шепса на 2021 год для Украины
Буде третя світова війна в 2020 році?

Add a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *