UKRjizn.com
Image default
Спорт

Змагання, яке визначить кращих фігуристів Європи 2020 року

На початку 2020 року любителів танців на льоду чекає незабутнє видовище – Чемпіонат Європи з фігурного катання.

Коньки для фигурного катания

Проходить він щорічно, але щороку фігуристи підносять нові сюрпризи, демонструють високий рівень майстерності, представляють дивовижні за красою номери. Серед претендентів на звання чемпіонів будуть і фігуристи з Росії.

 Де пройде ЧЄ з фігурного катання 2020?

Змагання, яке визначить кращих фігуристів Європи 2020 року, буде проведено в Австрії. Прийме спортсменів і вболівальників невелике затишне містечко Грац. У конкурсі за місце проведення Чемпіонату він обійшов хорватський Загреб.

Треба сказати, що господинею першості Австрія стане вже дванадцятий раз. Головне змагання сезону 2019/ 2020 відбудеться на третьому тижні січня – з 20-го по 26-е число.

График выступлений на чемпионате

Слід зазначити, що прийдешній чемпіонат 2020 року з фігурного катання, збере найяскравіших зірок Європи. Розклад турніру і імена всіх спортсменів поки невідомі, але вже сьогодні багато хто впевнений, що основна боротьба відбудеться між фігуристами Росії, Франції та Італії.

Програма змагань

Розіграно на чемпіонаті буде 4 комплекти медалей:

 • одиночне фігурне катання серед жінок;
 • чоловічі одиночні виступи;
 • танці на льоду;
 • парні виступи.

Всі номери будуть представлені в рамках короткої і довільної програми. Графік проведення Чемпіонату з фігурного катання поки невідомий. Пізніше він буде опубліковано на офіційному сайті організатора турніру – isu.org.

Учасники чемпіонату

Взяти участь у першості можуть спортсмени не молодше 15 років. Цього віку вони повинні досягти не пізніше 1 липня 2019 р.

Стадион для фигаруного катания

Серед учасників чемпіонату – представники:

 1. Росії.
 2. Німеччини.
 3. Італії.
 4. Швейцарії.
 5. Швеції та інших європейських країн, які є членами Міжнародного союзу ковзанярів.

Заявили про участь своїх спортсменів подали:

 • Ізраїль.
 • Туреччина.
 • Вірменія.
 • Азербайджан.

У кожній номінації можуть взяти участь від 1 до 3 фігуристів/ пар з однієї країни. Традиційно російські, французькі та італійські фігуристи братимуть участь у всіх номінаціях. Росіяни отримали по 3 путівки в кожній програмі.

Стати учасниками чемпіонату можуть тільки ті спортсмени, які зуміли набрати “мінімальну технічну суму” за участь в короткій і довільній програмі на міжнародних змаганнях. Остаточний вибір на користь того чи іншого претендента прийматимуть національні федерації. Кожна з них пред’являє свої вимоги.

Результати Чемпіонату Європи з фігурного катання

Боротьба за медалі пройде між кращими спортсменами Європи. Хто стане лідером, передбачити складно. Більшість претендентів на нагороди – чудові спортсмени. Однак навіть зірки не застраховані від помилок і травм.

Парне катання і танці на льоду

Красива частина змагання-танці на льоду. За традицією, сильні в цій номінації фігуристи Італії, Франції, Росії. Саме в такому порядку розподілилися пари на минулій першості.

Олександра Степанова та Іван Букін отримали срібло. Претенденти на звання чемпіонів у парному катанні – російські та французькі спортсмени.

Жінки

Головними претендують на нагороди в одиночних виступах на ЧЄ серед жінок по праву вважаються Росіянки. Швидше за все, між ними і пройде основна боротьба.

Женское выступление по фигурному катанию

Напевно незвичайні, яскраві номери представить дворазова чемпіонка світу Євгена Медведєва, продемонструє свій талант юна Аліна Загітова. Не залишиться осторонь від боротьби чемпіонка Європи 2018 / 2019 Р. Софія Самодурова.

Чоловіки

В чоловічому фігурному катанні лідерство можуть захопити учасники з Франції та Іспанії. Росіяни останнім часом задовольняються лише срібними та бронзовими нагородами.

Парное выступление

Вболівальники і тренери покладають надії на чотириразового чемпіона Росії Максима Ковтуна і Михайла Коляду, посів друге місце у командному заліку на минулому в 2018 р. Олімпіаді.

Сильний суперник серед чоловіків – Олександр Самарін, якому в європейському змаганні 2019 р. вдалося стати срібним призером.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.