UKRjizn.com
Image default
Нерухомість

Змішувач для кухні: секрети вибору, поради від інтернет-магазину «КТУ»

Щоб купити практичний, надійний та довговічний змішувач для кухні, до вибору сантехнічного виробу потрібно підійти з усією відповідальністю.

Тільки так вам вдасться зорієнтуватися серед безлічі різнопланових моделей, зробити вдале придбання. І щоб вибирати було простіше, розбирайтеся у темі послідовно.

Тип управління – який змішувач краще

На сьогоднішній день у магазинах та інтернет-магазинах, таких як є моделі таких типів:

  • одноважільні;
  • двовентильні;
  • сенсорні.

Найзручніше користуватися на кухні сенсорними змішувачами. До них не потрібно торкатися, щоб відкрити воду, а це дуже цінна якість, якщо враховувати, що під час приготування їжі часто бувають брудними.

Також користування подібними сантехнічними виробами забезпечить економію води. Та й виглядають такі змішувачі дуже стильно та привабливо. Але якщо станеться поломка і знадобиться ремонт, без допомоги майстра не обійтися. До того ж ціна таких виробів доступна не кожному.

Наступні зручності користування – одноважільні моделі. Вони мають один елемент управління, за допомогою якого регулюється температура води, і сила напору. В експлуатації такі вироби дуже практичні.

Вони відрізняються надійністю, доступністю ціни, відносною простотою ремонту – його можна виконати і самостійно, якщо є хоча б базові знання та навички у користуванні сантехнікою.

Двовентильні моделі найпростіші. Навіть якщо змішувач зламається, його легко відновити самостійно. Найчастіше все, що потрібно замінити прокладку. За ціною двовентильні моделі йдуть практично нарівні з одноважільними.

Характеристики виливу

Якщо кухонні змішувачі, то характеристикам виливу потрібно приділяти особливу увагу. Він визначає зручність користування мийкою, простоту миття посуду та великого начиння. Тут слід дивитися такі моменты:

  • форма. Вона може бути S-подібною, J-подібною, C-подібною, R-подібною та Г-подібною. Загалом цей момент не особливо критичний. Але великим попитом користуються J-подібні, Г-подібні та С-подібні моделі. Також важливо проконтролювати, щоб струмінь води потрапляв приблизно до центру миття. Інакше користуватися сантехнікою буде не дуже зручно;
  • висота. Важливо вибрати золоту середину, зіставляючи висоту виливу із глибиною миття. Якщо відстань між дном миття і краєм виливу виявиться занадто маленькою, миття посуду перетвориться на справжнє випробування, особливо якщо це будуть великі предмети. Якщо відстань занадто велика, бризки води почнуть розлітатися на всі боки. Для великої родини потрібно вибирати вилив так, щоб під нього можна було підставити велику каструлю і набрати води. Як альтернативу можна вибрати модель з висувним шлангом;
  • тип конструкції – краще, якщо кухонний змішувач буде з поворотним виливом. Користуватися такою моделлю значно зручніше. Тому цьому моменту також слід приділити увагу.

Це основні моменти, які слід врахувати під час виборів, щоб зробити вдале придбання.

Де купувати сантехніку

Покупки краще робити у перевірених інтернет-магазинах, таких як «КТУ». Тут можна вибрати якісну сантехніку та придбати її за невисокою ціною.

У продажу є десятки різнопланових моделей німецького, іспанського, чеського, турецького, польського виробництва та багато пропозицій від виробників інших країн. Тому вибрати відповідний змішувач не складе труднощів.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.