UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

Знеболюючі можуть вас убити

Лікарі б’ють на сполох: бездумно приймати знеболюючі смертельно! З кожним роком поляки приймають все більше таблеток парацетамолу, щоб полегшити біль. Іноді навіть найлегший.

Не усвідомлюючи небезпеки, ми можемо комбінувати два препарати – один анальгетик з іншим, наприклад, жарознижуючим … з іншою дозою парацетамолу! «Ми повинні пам’ятати, що ставитися до знеболюючих як до звичайних ліків, а не до харчових продуктів. Їх слід приймати відповідно до рекомендацій, які містяться в інструкції, тобто ми повинні дотримуватися добових доз. Крім того, ми повинні бути обережними з іншими препаратами, які можуть містити парацетамол. Перевищити допустиму добову дозу дуже легко», – попереджає д-р Юзеф Бойко, керівник відділення анестезіології та інтенсивної терапії воєводської лікарні в Ополі.

Лікар знає, про що говорить, тому що до нього звернувся пацієнт після передозування парацетамолу. Він прийняв смертельну кількість таблеток, а до лікаря прийшов занадто пізно. – “Помер 4-5 серпня через добу після прийому парацетамолу в результаті поліорганної недостатності. У нього розвинулося ураження печінки та нирок і жовтяниця. Лікування результатів не дало», – попереджає Бойко. Симптоми отруєння ліками можуть ввести в оману пацієнта, тому що вони схожі на симптоми, які ми намагаємося усунути, тому ефект досить контрпродуктивний. Тоді тільки терміновий візит до лікаря може врятувати наше життя. – «Пацієнтам варто пам’ятати, що якщо препарат не діє, то немає сенсу набиватися ним ще більше, а йти до лікаря» – рекомендує доктор Юзеф Бойко.

Ці препарати є чистим парацетамолом: Аценол, Аценол форте,

Апап, Калпол, Кодіпар, Еффералган, Гриппостад, Панадол,

Перфалган, Рубітал Парацетамол.

Ці препарати містять парацетамол: Антидол, Апап К.

Плюс, Апап Екстра, Апап Нок, Цефалгін, Кодіпар Плюс,

Колдрекс МаксГрип С, Дафалган СФодеїн, Еффералган

Кодеїн, Еффералган Вітамін С, Фебрисан, Фебрисан Табс,

Фервекс, Фервекс Д, Фервекс Юніор, Грипекс, Грипекс Контроль,

Грипекс Хот Актив, Грипекс Макс, Грипекс Нок, Гриппокапс,

Гриппостад С, Грипостоп, Грипостоп Мікс, Кофепар,

МаксФлю, Метафен, Панадол Екстра, Сарідон, Солпадеїн,

Табцин Імпракт, Табцин Тренд, Талвосілен, Талвосілен

форте, Терафлю Екстра Грип, Терафлю Галф, Залдіар.

Доктор Бойко розповідає про пацієнтку, яка передозувала парацетамол:

>>> Ми знову паркуватимемося безкоштовно біля Зали Століття

>>> Заблокували національну 8. До кінця тижня!

>>> Лікарі врятували найменшого новонародженого

Знеболюючі препарати123РФ

Знеболюючі123РФ

Знеболюючі123РФ

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.