Зороастрійський гороскоп 2022 року

Люди настільки звикли жити, покладаючись на різні передбачення, що вони вже не в силах змінити магнетизм гороскопів.

Зображення з написом Зороастрійський гороскоп

Серед величезного розмаїття різних передбачень, важливе положення посідает зороастрійскій гороскоп на 2022 рік. Дані передбачення менш популярні, ніж, наприклад, східний гороскоп, але і вони мають місце бути присутніми в долях і бажаннях людей.

Згідно із зазначеним прогнозом Новий рік під проводом чергового символу часу починається лише 21 березня. У 2022 році світом і долями людей буде правити симпатичний Слон.

Характеристика Слона

Пухнаста тварина володіє незвичайною зовнішністю, воно настільки привертає увагу оточуючих, що здатне зачарувати багатьох людей. Під чарами Слона ховаються твердість характеру і невелика впертість. Слон звик не довіряти, причому, він іноді не довіряє навіть самому собі, а в цьому полягає його особлива цінність і унікальність.

Симпатичний звір воліє проводити час на самоті, ніж відправитися у веселу і галасливу компанію. Не можна сказати, що Слон по життю є одинаком, в його оточенні присутня велика кількість вірних шанувальників і справжніх друзів, але ось таємні секрети і свої душевні думки Слон звик довіряти лише самому собі.

Зороастрійський гороскоп 2022 стверджує, що гряде рік потайний і стабільний, все тому, що і сам цар часу є таким.

Попередженням року є той фактор, що ніколи не потрібно розкривати свої плани і бажання перед усіма людьми, необхідно домагатися всього самому, але і від допомоги вірних товаришів відмовлятися не варто. У будь-якому випадку, поки ідеї не втіляться в життя, не потрібно розповідати про них всім підряд.

Рік очікується бути наповненим провокаціями пліткарів і заздрісників, але якщо людина буде ставитися до всіх недругів з підготовчими діями, то побоюватися натиску ворогів не потрібно.

Зороастрійський гороскоп на 2022 рік рекомендує людям будувати різні грандіозні плани, а, згодом, можна зайнятися їх втіленням в життя. Застереженням є те, що поширюватися про свої бажання не потрібно, тільки таким чином можна домогтися успіху.

Тотеми зороастрійського гороскопу

Слон відноситься до справжніх трудоголіків, тому він допомагає всім трудящим людям. У теперішньому періоді можна активно займатися кар’єрними питаннями, рекомендується ретельно працювати, а потім отримувати підвищену матеріальну винагороду.

Зороастрійський гороскоп на 2022 рік від Павла Глоби активно стверджує, що період часу ідеально підходить для повної відмови від минулого. А ось будувати плани на світле майбутнє дуже навіть рекомендовано.

Здатність Слона полягає в тому, що він здатний робити правильні висновки з раніше зроблених помилок, а згодом не наступати на підкладені граблі.

Рік дуже хороший в матеріальному плані. Люди, які звикли домагатися цілей своїми власною працею, обов’язково отримають вищі нагороди.

Не потрібно боятися нестабільності або непередбачених витрат. Рік запам’ятатися тим, що всі витрачені кошти будуть завжди заново зароблені. Зрозуміло, якщо займатися непередбаченими витратами, то краху не уникнути.

Слон відноситься до сімейних тварин, він цінує тепло затишку і стабільність сімейної вірності. Період часу ідеально підходить для весілля або серйозних відносин, також рік хороший і для народження дітей. Зороастрійський гороскоп на 2022 рік для всіх знаків Зодіаку обіцяє стати успішним в особистісних і романтичних відносинах.

Календар зороастрійського гороскопу

Якщо в душі людини є тяга до сімейних цінностей, то він обов’язково отримає бажане. Якщо ж хто-небудь з зодіакальних знаків вважає за краще поки перебувати на самоті, то Слон допоможе такій людині не відчувати складність життя, а насолоджуватися особистою свободою.

Прогноз для зодіакальних знаків

Зороастрійський гороскоп по роках на 2022 рік показує, як влаштують свою долю той чи ж інший зодіакальний знак з урахуванням характеристик Слона і його бажань:

 • Овен. Рік дуже хороший для Овнів, їм належить здійснити всі свої душевні задуми. Багато Овни переоцінять свої душевні якості і стануть набагато терпиміше і лояльніше. У будь-якому випадку необхідно чинити тільки за велінням душі.
 • Бик. Період часу необхідно провести в активних діях і в рішенні грандіозних планів, не можна Тельцям пасувати перед найменшими неприємностями або труднощами. Попереду Тельців обов’язково чекає успіх і удача.
 • Близнюки. Представники зодіакального сузір’я звикли будувати перед собою ілюзії і Міражі, але прийшов період втілювати в життя все, що задумано. Період даного року прекрасно підходить для сімейних відносин, очікується безліч знайомств і романтичних захоплень.
 • Рак. Зодіакальному знаку вже необхідно припиняти рухатися назад, а не вперед. Тільки завзятість і впертість допоможе Ракам отримати все те, що бажається. Рік хороший для кар’єрних злетів і підвищення матеріального достатку. Ракам важливо надавати посильну підтримку нужденним і просять.
 • Лев. Головне передбачення для Левів на справжній період – це побудова любові. Представники знака володіють природним магнетизмом, плюс їм допомагає досягати своїх цілей і Слон, тому в області особистісних відносин не очікується ніяких невдач.
 • Діва. Для представників зазначеного зодіакального сузір’я очікується не дуже простий рік. Дівам необхідно буде пройти через деякі перешкоди, але після цього успіх їм гарантований. Чільне місце в життєвих планах необхідно відокремити сімейним цінностям, адже для Діви сім’я – це одне з найважливіших благ.
 • Терези. Представники Терезів вже заплуталися в своїх бажаннях і можливостях. Період року важливо присвятити осмисленню подій, що відбуваються, можна подумати про тих, кому Терези заподіяли безліч печалей і зла. Тільки щире прощення допоможе зняти тяжкий тягар з душі.
 • Скорпіон. Напористість Скорпіонів захоплює Слона, але вони не звикли діяти за велінням розуму. У наступаючому періоді важливо зрозуміти, що чужа думка також має ставитися до уваги, тільки з усвідомленням даного фактора Скорпіонам можна буде позитивно здійснити всі задумані справи.
 • Стрілець. Для представників зазначеного сузір’я прийшов час розпрощатися з важким минулим і недобрими спогадами. Якщо у Стрільців вийти назавжди викинути печаль з душі, то їм належить прожити світлий і радісний рік. Якщо ж ні, то вантаж образи в душі зберегтися ще надовго.зороастрійський гороскоп на 2022 рік
 • Козоріг. Перше місце в житті Козерога в даний період займають кар’єрні можливості. Вони всіляко будуть намагатися підвищити своє матеріальне становище. Це їм обов’язково вдасться, так як кращих трудоголіків знайти складно.
 • Водолій. Печалі і турботи захлеснули Водолія з головою. У зазначеному часі можна розібратися зі своїми душевними помислами і побудувати плани на найближче майбутнє. Важливо пам’ятати і про сімейні цінності, а також і домашній затишок.
 • Риб. Надійні Риби будуть кидатися з боку в сторони, а все тому, що вони самі ніяк не знають, чого бажають від життя. Знайшовши сенс життєвих позицій, можна буде щільно визначитися з цінностями подальшого життя.

Add a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован.